Potápění
Pyramida
bigeyes
Vlajka Egypta

Aktuální nabídka dovolené v Egyptě v září 2021. Last Minute zájezdy do Egypta za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v září v Egyptě. Egypt All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Září v Egyptě.

A-Egypt.cz    >    

Dovolená v Egyptě - září 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Egypta v září 2021

Aqua Vista Resort
Dovolená Egypt na podzim 2021 v lokalitě Hurghada, v místě Hurghada - jih v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aqua Vista Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až středa 8. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 138 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 58 %, v aktuální ceně 15490,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Surfování, Potápěčské centrum, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 500 m, vzdálenost od centra města: 12 km, vzdálenost od letiště: 10 km.
 
Premier Le Reve
Dovolená Egypt na podzim 2021 v lokalitě Sahl Hasheesh v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Premier Le Reve, s délkou 22 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až středa 22. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 138 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 50 %, v aktuální ceně 66390,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Surfování, Potápěčské centrum, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Hotelová doprava, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Volejbal, Hotel bez dětí, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 0 m, vzdálenost od centra města: 25 km, vzdálenost od letiště: 22 km.
 
Premier Le Reve
Dovolená Egypt na podzim 2021 v lokalitě Sahl Hasheesh v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Premier Le Reve, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až středa 15. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 138 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 48 %, v aktuální ceně 47290,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Surfování, Potápěčské centrum, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Hotelová doprava, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Volejbal, Hotel bez dětí, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 0 m, vzdálenost od centra města: 25 km, vzdálenost od letiště: 22 km.
 
Tropitel Sahl Hasheesh
Dovolená Egypt na podzim 2021 v lokalitě Sahl Hasheesh v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Tropitel Sahl Hasheesh, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až středa 15. září, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 138 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 43 %, v aktuální ceně 26730,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze). Akce k tomuto zájezdu: Flexi dovolená bez obav.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Golf, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 0 m, vzdálenost od centra města: 14 km, vzdálenost od letiště: 26 km.
 
Hotel Tia Heights Makadi Bay And Resort
Dovolená Egypt na podzim 2021 v lokalitě Hurghada, v místě Makadi Bay v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Tia Heights Makadi Bay And Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až středa 8. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 138 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 39 %, v aktuální ceně 12980,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 0 m, vzdálenost od centra města: 30 km, vzdálenost od letiště: 25 km.
 
Premier Le Reve Hotel & Spa
Dovolená Egypt na podzim 2021 v lokalitě Sahl Hasheesh v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Premier Le Reve Hotel & Spa, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až středa 15. září, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 138 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 39 %, v aktuální ceně 45134,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze). Akce k tomuto zájezdu: Flexi dovolená bez obav.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Surfování, Potápěčské centrum, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Hotelová doprava, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Volejbal, Hotel bez dětí, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 0 m, vzdálenost od centra města: 25 km, vzdálenost od letiště: 22 km.
 
Steigenberger Al Dau Beach
Dovolená Egypt na podzim 2021 v lokalitě Hurghada v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Steigenberger Al Dau Beach, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až středa 15. září, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 138 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 39 %, v aktuální ceně 37054,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení). Akce k tomuto zájezdu: Flexi dovolená bez obav.
 
Hotel Malikia Beach Resort Abu Dabbab
Dovolená Egypt na podzim 2021 v lokalitě Marsa Alam v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Malikia Beach Resort Abu Dabbab, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až středa 15. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 138 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 31 %, v aktuální ceně 22390,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Surfování, Potápěčské centrum, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 0 m, vzdálenost od centra města: 30 km, vzdálenost od letiště: 30 km.
 
Hotel Club Calimera Akassia Swiss Resort
Dovolená Egypt na podzim 2021 v lokalitě Marsa Alam v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Club Calimera Akassia Swiss Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až středa 8. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 138 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 29 %, v aktuální ceně 18990,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Potápěčské centrum, Tobogány, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 0 m, vzdálenost od centra města: 26 km, vzdálenost od letiště: 39 km.
 
Hotel Madinat Coraya Jaz Samaya Resort
Dovolená Egypt na podzim 2021 v lokalitě Marsa Alam v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Madinat Coraya Jaz Samaya Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až středa 8. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, Ostrava, s odletem za 138 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 29 %, v aktuální ceně 17690,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 

Zobrazeno 1-10 z 1114 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Egypt podle měsíce odjezdu

Egypt All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal