Potápění
Pyramida
bigeyes
Vlajka Egypta
www.A-Egypt.cz    >    
Sharm El Sheikh    >    

Hotel Maritim Royal Peninsula

Vyhledávání zájezdů

Hotel Maritim Royal Peninsula - Sharm El Sheikh

Hotel Maritim Royal Peninsula
Dovolená Egypt 2018 - Sharm El Sheikh v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Maritim Royal Peninsula, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 5. duben až pondělí 9. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 11490,- Kč.
 
Hotel Maritim Royal Peninsula
Dovolená Egypt 2018 - Sharm El Sheikh v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Maritim Royal Peninsula, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 19. duben až pondělí 23. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 11490,- Kč.
 
Hotel Maritim Royal Peninsula
Dovolená Egypt 2018 - Sharm El Sheikh v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Maritim Royal Peninsula, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 30. srpen až čtvrtek 13. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 165 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 14690,- Kč.
 
Hotel Maritim Royal Peninsula
Dovolená Egypt 2018 - Sharm El Sheikh v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Maritim Royal Peninsula, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. říjen až pondělí 15. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 197 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 17590,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Sharm El Sheikh podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal