All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Egypt 2021/2022    >    
Sharm El Sheikh    >    

Falcon Hills - Egypt

Falcon Hills s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Falcon Hills v Egyptě v lokalitě Sharm El Sheikh. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v egyptské lokalitě Sharm El Sheikh 2021 / 2022.

Falcon Hills v Egyptě - Sharm El Sheikh

Falcon Hills - Polopenze
★★★★
👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 8 384 Kč

  Detail

  3.7/5 Skvělé (48 hodnocení)
  Dovolená Egypt na podzim 2021 v lokalitě Sharm El Sheikh v 3.5hvězdičkovém ubytování Falcon Hills, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. listopad až pondělí 15. listopad je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Berlín, s odletem za 53 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 8384,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Egyptě. Recenze ubytovacího zařízení Falcon Hills je 3.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Falcon Hills - Polopenze
  ★★★★
  👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 8 279 Kč

  Detail

  3.7/5 Skvělé (48 hodnocení)
  Dovolená Egypt na podzim 2021 v resortu Sharm El Sheikh v 3.5hvězdičkovém ubytování Falcon Hills od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 12. listopadu do pátek 19. listopadu s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Berlín, s odletem za 57 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Egyptě. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Egypta. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8279,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Falcon Hills - Polopenze
  ★★★★
  👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 8 463 Kč

  Detail

  3.7/5 Skvělé (48 hodnocení)
  Dovolená Egypt na podzim 2021 v lokalitě Sharm El Sheikh v 3.5hvězdičkovém ubytování Falcon Hills, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 12. listopad až pátek 19. listopad je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Berlín, s odletem za 57 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 8463,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Egyptě. Recenze ubytovacího zařízení Falcon Hills je 3.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Falcon Hills - Polopenze
  ★★★★
  👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 8 279 Kč

  Detail

  3.7/5 Skvělé (48 hodnocení)
  Dovolená Egypt na podzim 2021 v resortu Sharm El Sheikh v 3.5hvězdičkovém ubytování Falcon Hills od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 15. listopadu do pondělí 22. listopadu s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Berlín, s odletem za 60 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Egyptě. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Egypta. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8279,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Falcon Hills - Polopenze
  ★★★★
  👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 8 463 Kč

  Detail

  3.7/5 Skvělé (48 hodnocení)
  Dovolená Egypt na podzim 2021 v lokalitě Sharm El Sheikh v 3.5hvězdičkovém ubytování Falcon Hills, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 15. listopad až pondělí 22. listopad je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Berlín, s odletem za 60 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 8463,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Egyptě. Recenze ubytovacího zařízení Falcon Hills je 3.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Falcon Hills - Polopenze
  ★★★★
  👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 8 437 Kč

  Detail

  3.7/5 Skvělé (48 hodnocení)
  Dovolená Egypt na podzim 2021 v resortu Sharm El Sheikh v 3.5hvězdičkovém ubytování Falcon Hills od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 19. listopadu do pátek 26. listopadu s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Berlín, s odletem za 64 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Egyptě. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Egypta. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8437,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Falcon Hills - Polopenze
  ★★★★
  👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 8 252 Kč

  Detail

  3.7/5 Skvělé (48 hodnocení)
  Dovolená Egypt na podzim 2021 v lokalitě Sharm El Sheikh v 3.5hvězdičkovém ubytování Falcon Hills, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 19. listopad až pátek 26. listopad je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Berlín, s odletem za 64 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 8252,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Egyptě. Recenze ubytovacího zařízení Falcon Hills je 3.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Falcon Hills - Polopenze
  ★★★★
  👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 8 279 Kč

  Detail

  3.7/5 Skvělé (48 hodnocení)
  Dovolená Egypt na podzim 2021 v resortu Sharm El Sheikh v 3.5hvězdičkovém ubytování Falcon Hills od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 22. listopadu do pondělí 29. listopadu s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Berlín, s odletem za 67 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Egyptě. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Egypta. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8279,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Falcon Hills - Polopenze
  ★★★★
  👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 8 094 Kč

  Detail

  3.7/5 Skvělé (48 hodnocení)
  Dovolená Egypt na podzim 2021 v lokalitě Sharm El Sheikh v 3.5hvězdičkovém ubytování Falcon Hills, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 22. listopad až pondělí 29. listopad je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Berlín, s odletem za 67 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 8094,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Egyptě. Recenze ubytovacího zařízení Falcon Hills je 3.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Falcon Hills - Polopenze
  ★★★★
  👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 8 279 Kč

  Detail

  3.7/5 Skvělé (48 hodnocení)
  Dovolená Egypt na podzim 2021 v resortu Sharm El Sheikh v 3.5hvězdičkovém ubytování Falcon Hills od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 26. listopadu do pátek 3. prosince s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Berlín, s odletem za 71 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Egyptě. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Egypta. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8279,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Falcon Hills - Polopenze
  ★★★★
  👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 8 463 Kč

  Detail

  3.7/5 Skvělé (48 hodnocení)
  Dovolená Egypt na podzim 2021 v lokalitě Sharm El Sheikh v 3.5hvězdičkovém ubytování Falcon Hills, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 26. listopad až pátek 3. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Berlín, s odletem za 71 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 8463,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Egyptě. Recenze ubytovacího zařízení Falcon Hills je 3.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Falcon Hills - Polopenze
  ★★★★
  👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 8 279 Kč

  Detail

  3.7/5 Skvělé (48 hodnocení)
  Dovolená Egypt na podzim 2021 v resortu Sharm El Sheikh v 3.5hvězdičkovém ubytování Falcon Hills od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 29. listopadu do pondělí 6. prosince s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Berlín, s odletem za 74 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Egyptě. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Egypta. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8279,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Falcon Hills - Polopenze
  ★★★★
  👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 8 094 Kč

  Detail

  3.7/5 Skvělé (48 hodnocení)
  Dovolená Egypt na podzim 2021 v lokalitě Sharm El Sheikh v 3.5hvězdičkovém ubytování Falcon Hills, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 29. listopad až pondělí 6. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Berlín, s odletem za 74 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 8094,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Egyptě. Recenze ubytovacího zařízení Falcon Hills je 3.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Falcon Hills - Polopenze
  ★★★★
  👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 8 279 Kč

  Detail

  3.7/5 Skvělé (48 hodnocení)
  Dovolená Egypt v zimě 2021 v resortu Sharm El Sheikh v 3.5hvězdičkovém ubytování Falcon Hills od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 3. prosince do pátek 10. prosince s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Berlín, s odletem za 78 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Egyptě. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Egypta. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8279,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Falcon Hills - Polopenze
  ★★★★
  👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 8 094 Kč

  Detail

  3.7/5 Skvělé (48 hodnocení)
  Dovolená Egypt v zimě 2021 v lokalitě Sharm El Sheikh v 3.5hvězdičkovém ubytování Falcon Hills, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 3. prosinec až pátek 10. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Berlín, s odletem za 78 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 8094,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Egyptě. Recenze ubytovacího zařízení Falcon Hills je 3.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  > Další termíny

  Dovolenou Sharm El Sheikh 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Egyptě. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Egypta vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Egypta vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Egyptě vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Egyptě si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Egyptě z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kuba 2021, dovolenou Kypr 2021, dovolenou Maďarsko 2021/2022 nebo například dovolenou Madeira? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Maledivy.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Egyptě může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Egyptě si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Egyptě můžete také podle kvality: např Sharm El Sheikh levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Egyptě pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Sharm El Sheikh nebo sekci dovolená s dětmi.