Potápění
Pyramida
bigeyes
Vlajka Egypta

Albatros Citadel Resort s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Albatros Citadel Resort v Egyptě v lokalitě Sahl Hasheesh. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v egyptské lokalitě Sahl Hasheesh 2020.

A-Egypt.cz    >    
Sahl Hasheesh    >    

Albatros Citadel Resort - Egypt

Vyhledávání zájezdů

Albatros Citadel Resort v Egyptě - Sahl Hasheesh

Albatros Citadel Resort
Rekreace na luxusní dovolené v lokalitě Hurghada, v ubytovacím zařízení Albatros Citadel Resort s počtem hvězdiček: 5 od Dovolena.cz. Počet nocí 8, v termínu sobota 3. října 2020 do sobota 10. října 2020. Letecky přeprava , s odletem za 8 dní, s jídlem all inclusive - podzimní last-minute zájezd za levnou cenu 13990 CZK.
 
Albatros Citadel Resort
Dovolená Egypt na podzim 2020 v lokalitě Sahl Hasheesh v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Albatros Citadel Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 23997,- Kč.
 
Albatros Citadel Resort
Dovolená Egypt na podzim 2020 v lokalitě Sahl Hasheesh v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Albatros Citadel Resort, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. listopad až pondělí 16. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 32703,- Kč.
 
Albatros Citadel Resort
Dovolená Egypt na podzim 2020 v lokalitě Sahl Hasheesh v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Albatros Citadel Resort, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. listopad až úterý 17. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 33065,- Kč.
 
Albatros Citadel Resort
Dovolená Egypt na podzim 2020 v lokalitě Sahl Hasheesh v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Albatros Citadel Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 4. listopad až středa 11. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 40 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 22406,- Kč.
 
Albatros Citadel Resort
Dovolená Egypt na podzim 2020 v lokalitě Sahl Hasheesh v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Albatros Citadel Resort, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 4. listopad až středa 18. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 40 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 33540,- Kč.
 
Albatros Citadel Resort
Dovolená Egypt na podzim 2020 v lokalitě Sahl Hasheesh v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Albatros Citadel Resort, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 6. listopad až pátek 20. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 31112,- Kč.
 
Albatros Citadel Resort
Dovolená Egypt na podzim 2020 v lokalitě Sahl Hasheesh v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Albatros Citadel Resort, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. listopad až sobota 21. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 31642,- Kč.
 
Albatros Citadel Resort
Dovolená Egypt na podzim 2020 v lokalitě Sahl Hasheesh v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Albatros Citadel Resort, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 9. listopad až pondělí 23. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 45 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 30889,- Kč.
 
Albatros Citadel Resort
Dovolená Egypt na podzim 2020 v lokalitě Sahl Hasheesh v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Albatros Citadel Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 13. listopad až pátek 20. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 49 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 18974,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Sahl Hasheesh podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal