All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Egypt 2023/2024    >    

Egypt s polopenzí - Pobyty Egypt 2024

Aktuální nabídka ubytování v Egyptě s polopenzí za nejlepší ceny online. Zájezdy do Egypta s polopenzí v ceně. All Inclusive pobyty a Last Minute dovolená v Egyptě letecky levně. Ubytování v Egyptě se stravou v ceně. Pobyty Egypt 2024.

Egypt s polopenzí 2024

Dovolená Egypt v zimě 2024 v letovisku Káhira v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Oasis, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 21. únor až středa 28. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 151 dní za aktuální cenu 32670,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, poznávací, u moře levně se slevou 40 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Egypta a dlouhodobou předpověď počasí v Egyptě.
Egypt s polopenzí - Pobyty Egypt 2024
Oasis
★★★★
 • 54 450 Kč
 • 32 670 Kč
 • - 40 %
 • Detail

  Dovolená v Egyptě v zimě 2024 v lokalitě Káhira v 3hvězdičkovém ubytování Mamlouk Pyramids od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 21. února do čtvrtka 29. února s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 151 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Egypta. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Egypta. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 39 %, v aktuální online ceně 27270,- Kč.
  Egypt s polopenzí 2024
  Mamlouk Pyramids
  ★★★
  • 44 705 Kč
  • 27 270 Kč
 • - 39 %
 • Detail

  Dovolená Egypt v zimě 2024 v letovisku Káhira v ?hvězdičkovém ubytování Prodloužený víkend v Káhiře, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 21. únor až neděle 25. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 151 dní za aktuální cenu 24170,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, poznávací, u moře levně se slevou 40 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Egypta a dlouhodobou předpověď počasí v Egyptě.
  Egypt s polopenzí - Pobyty Egypt 2024 - Prodloužený víkend v Káhiře
  Prodloužený víkend v Káhiře
  ★★
  • 40 283 Kč
  • 24 170 Kč
 • - 40 %
 • Detail

  Dovolená v Egyptě v zimě 2024 v lokalitě Káhira v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Oasis od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 24. února do čtvrtka 29. února s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 154 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Egypta. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Egypta. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, poznávací, u moře levně se slevou 40 %, v aktuální online ceně 24070,- Kč.
  Egypt s polopenzí - Pobyty Egypt 2024 - Oasis
  Oasis
  ★★★★
  • 40 117 Kč
  • 24 070 Kč
 • - 40 %
 • Detail

  Dovolená Egypt v zimě 2024 v letovisku Káhira v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Oasis, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 24. únor až neděle 3. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 154 dní za aktuální cenu 30370,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, poznávací, u moře levně se slevou 37 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Egypta a dlouhodobou předpověď počasí v Egyptě.
  Egypt s polopenzí - Pobyty Egypt 2024 - Oasis
  Oasis
  ★★★★
  • 48 206 Kč
  • 30 370 Kč
 • - 37 %
 • Detail

  Dovolená v Egyptě v zimě 2024 v lokalitě Káhira v ?hvězdičkovém ubytování Prodloužený víkend v Káhiře od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 28. února do neděle 3. března s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 158 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Egypta. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Egypta. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, poznávací, u moře levně se slevou 40 %, v aktuální online ceně 24170,- Kč.
  Egypt s polopenzí 2024 - Prodloužený víkend v Káhiře
  Prodloužený víkend v Káhiře
  ★★
  • 40 283 Kč
  • 24 170 Kč
 • - 40 %
 • Detail

  Dovolená Egypt v zimě 2024 v letovisku Káhira v 3hvězdičkovém ubytování Mamlouk Pyramids, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 28. únor až neděle 3. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 158 dní za aktuální cenu 20470,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 42 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Egypta a dlouhodobou předpověď počasí v Egyptě.
  Egypt s polopenzí 2024 - Mamlouk Pyramids
  Mamlouk Pyramids
  ★★★
  • 35 293 Kč
  • 20 470 Kč
 • - 42 %
 • Detail

  Dovolená v Egyptě v zimě 2024 v lokalitě Káhira v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Cairo Pyramids od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 29. února do neděle 3. března s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 159 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Egypta. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Egypta. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 25639,- Kč.
  Egypt s polopenzí 2024 - Cairo Pyramids
  Cairo Pyramids
  ★★★★★
   
  • 25 639 Kč

  Detail

  Dovolená Egypt na jaře 2024 v letovisku Káhira v 3hvězdičkovém ubytování Mamlouk Pyramids, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 1. březen až pondělí 4. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 160 dní za aktuální cenu 28770,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 46 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Egypta a dlouhodobou předpověď počasí v Egyptě.
  Egypt s polopenzí 2024 - Mamlouk Pyramids
  Mamlouk Pyramids
  ★★★
  • 53 278 Kč
  • 28 770 Kč
 • - 46 %
 • Detail

  Dovolená v Egyptě na jaře 2024 v lokalitě Káhira v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Oasis od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 1. března do pondělí 4. března s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 160 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Egypta. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Egypta. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, poznávací, u moře levně se slevou 45 %, v aktuální online ceně 29970,- Kč.
  Oasis
  Oasis
  ★★★★
  • 54 491 Kč
  • 29 970 Kč
 • - 45 %
 • Detail


  Zobrazeno 61-70 z 83 nalezených

  Dovolenou Egypt 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Egyptě. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Egypta vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Egypta vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Egyptě vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Egyptě si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Egyptě z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Švýcarsko polopenze, Thajsko polopenze, Tunisko polopenze nebo například dovolenou Turecko polopenze? Další možností je třeba USA polopenze.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Egyptě může být třeba doprava. Na dovolenou do Egypta 2024 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Egypta letecky 2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Egyptě si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Egyptě můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Egyptě pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Egypt nebo sekci dovolená s dětmi.