Potápění
Pyramida
bigeyes
Vlajka Egypta

Aktuální nabídka dovolené v Egyptě v listopadu 2020. Last Minute zájezdy do Egypta za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v listopadu v Egyptě. Egypt All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Listopad v Egyptě.

A-Egypt.cz    >    

Dovolená v Egyptě - listopad 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Egypta v listopadu 2020

Hotel Royal Tulip Beach Resort
Dovolená Egypt 2020 - Marsa Alam v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Royal Tulip Beach Resort, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu neděle 1. listopad až neděle 15. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 207 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety v aktuální ceně 21059,- Kč.
 
Sharm Resort
Dovolená Egypt 2020 - Sharm El Sheikh v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sharm Resort, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 21. listopad až sobota 28. listopad, s dopravou letecky, z letiště Katovice, s odletem za 227 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 11312,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
  • Minibar
  • Bar
  • Tenis
  • Fitness
  • Dětský bazén
  • Wifi zdarma
 
Palm Beach
Dovolená Egypt 2020 - Hurghada v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Palm Beach, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu neděle 29. listopad až neděle 13. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Katovice, s odletem za 235 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % v aktuální ceně 14025,- Kč.
 
Hotel Aladdin Beach Resort
Dovolená Egypt 2020 - Hurghada v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aladdin Beach Resort, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 29. listopad až neděle 6. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 235 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 16119,- Kč.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Egypt podle měsíce odjezdu

Egypt All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal