Potápění
Pyramida
bigeyes
Vlajka Egypta

Aktuální nabídka dovolené v Egyptě v květnu 2021. Last Minute zájezdy do Egypta za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v květnu v Egyptě. Egypt All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Květen v Egyptě.

A-Egypt.cz    >    

Dovolená v Egyptě - květen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Egypta v květnu 2021

Hotel Albatros Aqua Park
Dovolená Egypt na jaře 2021 v lokalitě Hurghada v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Albatros Aqua Park, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 15. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 39 %, v aktuální ceně 23239,- Kč.
 
Hotel Seagull Resort
Dovolená Egypt na jaře 2021 v lokalitě Hurghada v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Seagull Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 35 %, v aktuální ceně 13680,- Kč.
 
Hotel Sunrise Romance Sahl Hashesh
Dovolená Egypt na jaře 2021 v lokalitě Sahl Hasheesh v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Sunrise Romance Sahl Hashesh, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až pátek 7. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 28 %, v aktuální ceně 21990,- Kč.
 
Hotel Sunrise Romance Sahl Hashesh
Dovolená Egypt na jaře 2021 v lokalitě Sahl Hasheesh v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Sunrise Romance Sahl Hashesh, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až čtvrtek 13. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 28 %, v aktuální ceně 32590,- Kč.
 
Ancient Sands
Dovolená Egypt na jaře 2021 v lokalitě Hurghada v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Ancient Sands, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až středa 12. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 27 %, v aktuální ceně 22111,- Kč.
 
Hotel Blue Reef Resort
Dovolená Egypt na jaře 2021 v lokalitě Marsa Alam v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Blue Reef Resort, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 15. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 21690,- Kč.
 
Hotel Club Calimera Akassia Swiss Resort
Dovolená Egypt na jaře 2021 v lokalitě Marsa Alam v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Club Calimera Akassia Swiss Resort, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až úterý 11. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 22990,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Volejbal
 • Potápěčské centrum
 • Tobogány
 • Fitness
 • Animační programy
 • Wifi zdarma
 
Hotel Dream Lagoon & Aquapark Resort
Dovolená Egypt na jaře 2021 v lokalitě Marsa Alam v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Dream Lagoon & Aquapark Resort, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až pátek 14. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 24990,- Kč.
 
Hotel Dream Lagoon & Aquapark Resort
Dovolená Egypt na jaře 2021 v lokalitě Marsa Alam v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Dream Lagoon & Aquapark Resort, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až středa 12. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 22990,- Kč.
 
Hotel Iberotel Mares
Dovolená Egypt na jaře 2021 v lokalitě Marsa Alam v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Iberotel Mares, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 15. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 38490,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 629 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Egypt podle měsíce odjezdu

Egypt All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal