Potápění
Pyramida
bigeyes
Vlajka Egypta

Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort v egyptské lokalitě Hurghada s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Egypt Hurghada 2019 - Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort výhodně. Last Minute zájezdy do egyptské destinace Hurghada.

A-Egypt.cz    >    
Hurghada    >    

Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort

Vyhledávání zájezdů

Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort podle termínu

Sphinx Aqua Park Beach
Rekreace na luxusní dovolené v lokalitě Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Sphinx Aqua Park Beach s počtem hvězdiček: 4 od Dovolena.cz. Počet nocí 8, v termínu středa 23. ledna 2019 do středa 30. ledna 2019. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, s jídlem all inclusive - zimní super last-minute zájezd za levnou cenu 9190 CZK.
 
Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort
RecenzeRecenzeRecenzeRecenze
Dovolená Egypt 2019 - Hurghada v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 26. červenec až čtvrtek 1. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 189 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % v aktuální ceně 12690,- Kč.
 
Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort
RecenzeRecenzeRecenzeRecenze
Dovolená Egypt 2019 - Hurghada v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu pondělí 19. srpen až úterý 27. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 213 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 % v aktuální ceně 13190,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Hurghada podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal