Potápění
Pyramida
bigeyes
Vlajka Egypta

Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort v egyptské lokalitě Hurghada s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Egypt Hurghada 2018 - Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort výhodně. Last Minute zájezdy do egyptské destinace Hurghada.

A-Egypt.cz    >    
Hurghada    >    

Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort

Vyhledávání zájezdů

Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort podle termínu

Sphinx Aqua Park Beach
Rekreace na luxusní dovolené v lokalitě Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Sphinx Aqua Park Beach s počtem hvězdiček: 4 od Dovolena.cz. Počet nocí 8, v termínu sobota 26. května 2018 do sobota 2. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, s jídlem all inclusive - jarní super last-minute zájezd za levnou cenu 6790 CZK.
 
Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort
Dovolená Egypt 2018 - Hurghada v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort, s délkou 14 dní. Pobyt v termínu neděle 10. červen až sobota 23. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 15990,- Kč.
 
Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort
Dovolená Egypt 2018 - Hurghada v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort, s délkou 13 dní. Pobyt v termínu pondělí 11. červen až sobota 23. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 15790,- Kč.
 
Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort
Dovolená Egypt 2018 - Hurghada v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu sobota 13. říjen až neděle 21. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 141 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % v aktuální ceně 10790,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Hurghada podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal