Potápění
Pyramida
bigeyes
Vlajka Egypta

Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort v egyptské lokalitě Hurghada s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Egypt Hurghada 2019 - Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort výhodně. Last Minute zájezdy do egyptské destinace Hurghada.

A-Egypt.cz    >    
Hurghada    >    

Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort

Vyhledávání zájezdů

Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort podle termínu

Sphinx Aqua Park Beach
Rekreace na luxusní dovolené v lokalitě Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Sphinx Aqua Park Beach s počtem hvězdiček: 4 od Dovolena.cz. Počet nocí 9, v termínu čtvrtek 21. března 2019 do pátek 29. března 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, s jídlem all inclusive - jarní super last-minute zájezd za levnou cenu 7290 CZK.
 
Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort
Dovolená Egypt 2019 - Hurghada v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu středa 26. červen až neděle 7. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 98 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 16190,- Kč.
 
Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort
Dovolená Egypt 2019 - Hurghada v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu neděle 11. srpen až čtvrtek 22. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 144 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 % v aktuální ceně 14190,- Kč.
 
Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort
Dovolená Egypt 2019 - Hurghada v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu pátek 13. září až pátek 27. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 177 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % v aktuální ceně 15990,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Hurghada podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal