Potápění
Pyramida
bigeyes
Vlajka Egypta

Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort v egyptské lokalitě Hurghada s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Egypt Hurghada 2018/2019 - Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort výhodně. Last Minute zájezdy do egyptské destinace Hurghada.

A-Egypt.cz    >    
Hurghada    >    

Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort

Vyhledávání zájezdů

Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort podle termínu

Sphinx Aqua Park Beach
Rekreace na luxusní dovolené v lokalitě Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Sphinx Aqua Park Beach s počtem hvězdiček: 4 od Dovolena.cz. Počet nocí 4, v termínu pondělí 22. října 2018 do čtvrtek 25. října 2018. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, s jídlem all inclusive - podzimní super last-minute zájezd za levnou cenu 8290 CZK.
 
Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort
Dovolená Egypt 2019 - Hurghada v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 16. květen až pondělí 27. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 211 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 15290,- Kč.
 
Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort
Dovolená Egypt 2019 - Hurghada v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 17. srpen až sobota 24. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Ostrava, s odletem za 304 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % v aktuální ceně 14390,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Hurghada podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal