Potápění
Pyramida
bigeyes
Vlajka Egypta

Giftun Azur Resort v egyptské lokalitě Hurghada s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Egypt Hurghada 2019 - Giftun Azur Resort výhodně. Last Minute zájezdy do egyptské destinace Hurghada.

A-Egypt.cz    >    
Hurghada    >    

Giftun Azur Resort

Vyhledávání zájezdů

Giftun Azur Resort podle termínu

Giftun Azur Resort
Rekreace na dovolené v lokalitě Hurghada, v ubytovacím zařízení Giftun Azur Resort s počtem hvězdiček: 3,5 od Dovolena.cz. Počet nocí 8, v termínu sobota 12. ledna 2019 do sobota 19. ledna 2019. Letecky přeprava , s odletem za 25 dní, s jídlem all inclusive - zimní last-minute zájezd za levnou cenu 9890 CZK.
 
Giftun Azur
Dovolená Egypt 2019 - Hurghada v 3hvězdičkovém ubytování Giftun Azur, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 3. srpen až sobota 10. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, Vídeň, Drážďany, s odletem za 228 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 % v aktuální ceně 17572,- Kč.
 
Giftun Azur Resort
Dovolená Egypt 2019 - Hurghada v 3.5hvězdičkovém ubytování Giftun Azur Resort, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 15. září až neděle 22. září, s dopravou letecky, z letiště Katovice, s odletem za 271 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 10393,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Hurghada podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal