Potápění
Pyramida
bigeyes
Vlajka Egypta

Hotel Continental Hurghada s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Hotel Continental Hurghada v Egyptě v lokalitě Hurghada. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v egyptské lokalitě Hurghada 2021.

A-Egypt.cz    >    
Hurghada    >    

Hotel Continental Hurghada - Egypt

Vyhledávání zájezdů

Hotel Continental Hurghada v Egyptě - Hurghada

Hotel Continental Hurghada
Dovolená Egypt na jaře 2021 v lokalitě Hurghada v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Continental Hurghada, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 24. březen až středa 7. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 40 %, v aktuální ceně 23690,- Kč.
 
Hotel Continental Hurghada
Dovolená Egypt na jaře 2021 v lokalitě Hurghada v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Continental Hurghada, s délkou 22 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 26. březen až pátek 16. duben, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 30290,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Hurghada podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal