Potápění
Pyramida
bigeyes
Vlajka Egypta

Ali Baba Palace v egyptské lokalitě Hurghada s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Egypt Hurghada 2018 - Ali Baba Palace výhodně. Last Minute zájezdy do egyptské destinace Hurghada.

A-Egypt.cz    >    
Hurghada    >    

Ali Baba Palace

Vyhledávání zájezdů

Ali Baba Palace podle termínu

Ali Baba Palace
Rekreace na luxusní dovolené v lokalitě Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Ali Baba Palace s počtem hvězdiček: 4 od Dovolena.cz. Počet nocí 5, v termínu sobota 23. června 2018 do středa 27. června 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, s jídlem all inclusive - letní super last-minute zájezd za levnou cenu 10490 CZK.
 
Ali Baba Palace
Rekreace na dovolené v lokalitě Hurghada, v ubytovacím zařízení Ali Baba Palace s počtem hvězdiček: 3 od Dovolena.cz. Počet nocí 8, v termínu úterý 26. června 2018 do úterý 3. července 2018. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, s jídlem all inclusive - letní super last-minute zájezd za levnou cenu 12390 CZK.
 
Ali Baba Palace
Dovolená Egypt 2018 - Hurghada v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ali Baba Palace, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu úterý 11. září až pátek 21. září, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 83 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 13790,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Hurghada podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal