Potápění
Pyramida
bigeyes
Vlajka Egypta

Aktuální nabídka ubytování v hotelech v Egyptě - Sahl Hasheesh za nejlepší ceny online. Luxusní hotely s aquaparkem, bazénem a wellness pro děti. Dovolená v luxusních pětihvězdičkových hotelech, čtyřhvězdičkové a levné tříhvězdičkové hotely Sahl Hasheesh. All Inclusive Last Minute dovolená v Egyptě. Sahl Hasheesh 2018/2019.

A-Egypt.cz    >    
Sahl Hasheesh    >    

Hotely Sahl Hasheesh - Sahl Hasheesh 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Hotely Sahl Hasheesh podle termínu

Premier Le Reve Hotel & Spa
Dovolená Egypt 2018 - Sahl Hasheesh v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Premier Le Reve Hotel & Spa, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 18. říjen až pondělí 29. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % v aktuální ceně 42520,- Kč.
 
Premier Le Reve Hotel & Spa
Dovolená Egypt 2018 - Sahl Hasheesh v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Premier Le Reve Hotel & Spa, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 25. říjen až čtvrtek 1. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, s odletem za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní zájezdy pobytové levně se slevou 20 % v aktuální ceně 35496,- Kč.
 

Zobrazeno 1-2 z 2 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Sahl Hasheesh podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal