Potápění
Pyramida
bigeyes
Vlajka Egypta

Ubytování v hotelech v Egyptě levně. ☀️ All Inclusive pobyty v luxusních wellness hotelech. Dovolená Egypt v pětihvězdičkových, čtyřhvězdičkových a tříhvězdičkových hotelech. Last Minute zájezdy. Super Last Minute Egypt.

A-Egypt.cz    >    

Hotely v Egyptě - Super Last Minute Egypt

Vyhledávání zájezdů

Hotely v Egyptě podle termínu

Hotel Albatros White Beach Resort Hurghada
Dovolená Egypt v zimě 2020 v lokalitě Hurghada v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Albatros White Beach Resort Hurghada, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 19. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 28990,- Kč.
 

Test na COVID-19 ZDARMA

Hotel Le Pacha Resort
Dovolená Egypt v zimě 2020 v lokalitě Hurghada v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Le Pacha Resort, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 19. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 16536,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Volejbal
 • Surfování
 • Potápěčské centrum
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Hotel Mövenpick Resort El Quseir
Dovolená Egypt v zimě 2020 v lokalitě Marsa Alam v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Mövenpick Resort El Quseir, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 19. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 47590,- Kč.
 
Hotel Mövenpick Resort El Quseir
Dovolená Egypt v zimě 2020 v lokalitě Marsa Alam v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Mövenpick Resort El Quseir, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až středa 16. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 39590,- Kč.
 
Hotel Mövenpick Resort El Quseir
Dovolená Egypt v zimě 2020 v lokalitě Marsa Alam v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Mövenpick Resort El Quseir, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 19. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 29490,- Kč.
 
Hotel Desert Rose Resort
Dovolená Egypt v zimě 2021 v lokalitě Hurghada v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Desert Rose Resort, s délkou 22 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 11. prosinec až pátek 1. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute silvestr 2020/2021, zájezdy pobytové levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 38790,- Kč.
 
Hotel Premier Le Reve & Spa
Dovolená Egypt v zimě 2020 v lokalitě Sahl Hasheesh v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Premier Le Reve & Spa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 11. prosinec až pátek 18. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 23190,- Kč.
 
Hotel Premier Le Reve & Spa
Dovolená Egypt v zimě 2020 v lokalitě Sahl Hasheesh v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Premier Le Reve & Spa, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 11. prosinec až pátek 25. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 38580,- Kč.
 
Coral Beach Hotel & Spa
Dovolená Egypt v zimě 2020 v lokalitě Hurghada v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Coral Beach Hotel & Spa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 11. prosinec až pátek 18. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 12990,- Kč.
 
Makadi Spa Hotel
Dovolená Egypt v zimě 2020 v lokalitě Hurghada v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Makadi Spa Hotel, s délkou 16 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 11. prosinec až sobota 26. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 34603,- Kč.
 

Zobrazeno 11-20 z 3044 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Egypt podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal