Potápění
Pyramida
bigeyes
Vlajka Egypta

Aktuální nabídka luxusních golfových zájezdů do Egypta 2018. All Inclusive golfové pobyty v Egyptě 2018 pro začátečníky i profesionály. Cestování za golfovými zážitky do Egypta. Last Minute Egypt.

A-Egypt.cz    >    

Golf Egypt - Last Minute Egypt

Vyhledávání zájezdů

Golf Egypt podle termínu

The Westin Soma Bay Golf Resort & Spa
Rekreace na luxusní dovolené v lokalitě Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení The Westin Soma Bay Golf Resort & Spa s počtem hvězdiček: 5 od Dovolena.cz. Počet nocí 7, v termínu sobota 26. května 2018 do pátek 1. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, s jídlem all inclusive - jarní super last-minute zájezd za levnou cenu 10090 CZK.
 
Maritim Jolie Ville Golf & Resort
Rekreace na luxusní dovolené v lokalitě Sharm El Sheikh a Dahab, v ubytovacím zařízení Maritim Jolie Ville Golf & Resort s počtem hvězdiček: 5 od Dovolena.cz. Počet nocí 8, v termínu pondělí 28. května 2018 do pondělí 4. června 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, s jídlem all inclusive - jarní super last-minute zájezd za levnou cenu 10280 CZK.
 
The Cascades Golf Resort (Ex. The Westin Soma Bay Golf &
Dovolená Egypt 2018 - Hurghada v luxusním 5hvězdičkovém ubytování The Cascades Golf Resort (Ex. The Westin Soma Bay Golf &, s délkou 13 dní. Pobyt v termínu pondělí 30. červenec až sobota 11. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 24490,- Kč.
 
The Cascades Golf Resort (Ex. The Westin Soma Bay Golf &
Dovolená Egypt 2018 - Hurghada v luxusním 5hvězdičkovém ubytování The Cascades Golf Resort (Ex. The Westin Soma Bay Golf &, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu pondělí 8. říjen až pondělí 22. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 136 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % v aktuální ceně 21890,- Kč.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Egypt podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal