Potápění
Pyramida
bigeyes
Vlajka Egypta

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Sahl Hasheesh v červenci 2021. Zájezdy do Egypta za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v červenci v Egyptě. Sahl Hasheesh All Inclusive - pobyty Egypt s ubytováním v luxusních hotelech.

A-Egypt.cz    >    
Sahl Hasheesh    >    

Dovolená Sahl Hasheesh v červenci - Červenec v Egyptě

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Sahl Hasheesh v červenci 2021

Premier Le Reve
Dovolená Egypt v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sahl Hasheesh v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Premier Le Reve, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až sobota 10. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 281 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 27201,- Kč.
 
Albatros Citadel
Dovolená Egypt v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sahl Hasheesh v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Albatros Citadel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. červenec až sobota 24. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 295 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 21958,- Kč.
 
Albatros Citadel
Dovolená Egypt v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sahl Hasheesh v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Albatros Citadel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. červenec až sobota 31. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 302 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 21958,- Kč.
 
Premier Le Reve
Dovolená Egypt v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sahl Hasheesh v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Premier Le Reve, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až sobota 7. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 309 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 27201,- Kč.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Sahl Hasheesh podle měsíce odjezdu

Sahl Hasheesh All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal