Potápění
Pyramida
bigeyes
Vlajka Egypta

Aktuální nabídka dovolené v Egyptě v červnu 2021. Last Minute zájezdy do Egypta za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v červnu v Egyptě. Egypt All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Červen v Egyptě.

A-Egypt.cz    >    

Dovolená v Egyptě - červen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Egypta v červnu 2021

The Grand Hotel
Dovolená Egypt v létě 2021 v lokalitě Hurghada v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The Grand Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou letecky, z letiště Norimberk, s odletem za 219 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 12299,- Kč.
 
The Palace Port Ghalib
Dovolená Egypt v létě 2021 v lokalitě Marsa Alam v luxusním 5hvězdičkovém ubytování The Palace Port Ghalib, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou letecky, z letiště Katovice, s odletem za 219 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 17795,- Kč.
 
Hotel Aladdin Beach Resort
Dovolená Egypt v létě 2021 v lokalitě Hurghada v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aladdin Beach Resort, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až středa 16. červen, s dopravou letecky, z letiště Brno, Ostrava, s odletem za 220 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 24349,- Kč.
 
Hotel Desert Rose Resort
Dovolená Egypt v létě 2021 v lokalitě Hurghada v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Desert Rose Resort, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až středa 16. červen, s dopravou letecky, z letiště Brno, Ostrava, s odletem za 220 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 27589,- Kč.
 
Port Ghalib Resort
Dovolená Egypt v létě 2021 v lokalitě Marsa Alam v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Port Ghalib Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až čtvrtek 10. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 221 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 15501,- Kč.
 
Siva Port Ghalib
Dovolená Egypt v létě 2021 v lokalitě Marsa Alam v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Siva Port Ghalib, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až čtvrtek 17. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 221 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 20143,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Tenis
 • Volejbal
 • Surfování
 • Tobogány
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bar
 • Bowling
 • Dětský bazén
 
Hotel Jaz Lamaya Resort
Dovolená Egypt v létě 2021 v lokalitě Marsa Alam v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Jaz Lamaya Resort, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až čtvrtek 17. červen, s dopravou letecky, z letiště Brno, Ostrava, s odletem za 221 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 37889,- Kč.
 
Hotel Royal Tulip Beach Resort
Dovolená Egypt v létě 2021 v lokalitě Marsa Alam v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Royal Tulip Beach Resort, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až čtvrtek 17. červen, s dopravou letecky, z letiště Brno, Ostrava, s odletem za 221 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety, v aktuální ceně 23659,- Kč.
 
Hotel Three Corners Happy Life Resort
Dovolená Egypt v létě 2021 v lokalitě Marsa Alam v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Three Corners Happy Life Resort, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až čtvrtek 17. červen, s dopravou letecky, z letiště Brno, Ostrava, s odletem za 221 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 22949,- Kč.
 
Makadi Spa Hotel
Dovolená Egypt v létě 2021 v lokalitě Hurghada v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Makadi Spa Hotel, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až čtvrtek 17. červen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, Salzburg, Mnichov, Katovice, s odletem za 221 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 24172,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 277 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Egypt podle měsíce odjezdu

Egypt All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal