Potápění
Pyramida
bigeyes
Vlajka Egypta

Hotel Madinat Coraya Jaz Solaya Resort s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená v Egyptě v lokalitě Marsa Alam - Hotel Madinat Coraya Jaz Solaya Resort. Last Minute pobyty v egyptské lokalitě Marsa Alam 2019/2020.

A-Egypt.cz    >    
Marsa Alam    >    

Hotel Madinat Coraya Jaz Solaya Resort

Vyhledávání zájezdů

Hotel Madinat Coraya Jaz Solaya Resort podle termínu

Jaz Solaya
Rekreace na luxusní dovolené v lokalitě Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Jaz Solaya s počtem hvězdiček: 5 od Dovolena.cz. Počet nocí 3, v termínu pondělí 21. října 2019 do středa 23. října 2019. Letecky přeprava , s odletem pozítří, s jídlem all inclusive - podzimní super last-minute zájezd za levnou cenu 11190 CZK.
 
Hotel Madinat Coraya Jaz Solaya Resort
Dovolená Egypt 2020 - Marsa Alam v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Madinat Coraya Jaz Solaya Resort, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 22. červen až pondělí 29. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 247 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 19290,- Kč.
 
Hotel Madinat Coraya Jaz Solaya Resort
Dovolená Egypt 2020 - Marsa Alam v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Madinat Coraya Jaz Solaya Resort, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu sobota 12. září až úterý 22. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 329 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 22990,- Kč.
 
Hotel Madinat Coraya Jaz Solaya Resort
Dovolená Egypt 2020 - Marsa Alam v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Madinat Coraya Jaz Solaya Resort, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu úterý 6. říjen až čtvrtek 15. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 353 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 % v aktuální ceně 19890,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Marsa Alam podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal